loading

سوالات پر تکرار

سوالات خود را با ما در میان بگذارید

_

سوالات پرتکرار

سوالات زیر سوالات پر تکراری است که بعضا برای مشتریان آب و جارو پیش میاد اگر از بین سوالات زیر جواب خود را پیدا نکردید،در فرم مقابل سوال خود را با ما به اشتراک بگذارید!

در کارواش نانو واکس هایی که برای بدنه خودرو استفاده میشوند دارای خاصیت لایه برداری و پولیش می باشند؟

مواد مصرفی آب و جارو

خیر این مواد فاقد هرگونه پولیش و لایه بردار می باشد چرا که در صورت داشتن این خاصیت،کاربر می بایست مهارت و تخصص پولیش کاری را داشته باشد.

آیا در حین انجام سرویس کارواش نانو،نیاز به حضور در کنار نیروهای آب و جارو می باشد؟

حضور مشتریان آب و جارو

پس از حضور نیروهای آب و جارو در محل مورد نظر شما و انجام هماهنگی های لازم،دیگر نیازی به حضور شما نبوده و شما میتوانید به کار های مهم تر خودتون برسید و در انتها ماشینتون رو آب و جارو شده تحویل بگیرید.

آیا موتور شویی بدون آب به سیستم الکتریکی موتور خودرو آسیب میرساند؟

موتورشویی نانو

خیر،همانطور که از اسم آن پیداست این نوع موتور شویی بدون استفاده از آب بوده و با استفاده از موادی که حلال روغن و چربی می باشند انجام می شوند.این مواد رسانای جریان برق نبوده و هیچ نوع آسیبی به سیستم الکتریکی موتور اتومبیل شما نمی رساند.

هزینه هایی که در سایت و اپلیکیشن آب و جارو نمایش داده شده هزینه های تموم شده هستند یا انعام و ایاب و ذهاب هم به آنها اضافه میشه؟

هزینه انعام و ایاب و ذهاب

خیر هیچوقت هیچکدام از متخصصین آب و جارو از شما  اضافه تر از هزینه ای که به شما نمایش داده شده است دریافت نمی کنند و به طور کلی خدمات آب و جارو هم در کارواش نانو،مبل و شویی و نظافت منازل و دیگر خدماتی که به شما ارائه می کنیم شامل انعام و هزینه ایاب و ذهاب نمی شوند.